18. 02
2013

Vítáme Vás!

Další informace

Kdo jsmehistorie a současnost naší společnosti

PP - Servis Plzeň s.r.o.® byla založena v roce 2001, jako firma se zaměřením na stavební výrobu v oborech: instalatér, plynař, topenář, elektrikář. Firma vznikla z původního podnikání fyzické osoby z roku 1998 bez vazeb na státní podniky, jejich privatizaci, či za přispění zahraničního kapitálu.

Od prvopočátku byly prováděny práce na rodinných domcích, poté firma získala oprávnění a ŽL na provádění staveb, jejich změn a odstraňování; stavební dozor; projektovou činnost ve výstavbě; zemní a výkopové práce. Vzhledem k rostoucí poptávce, byla zakoupena nová služební auta, moderní zemní a kopací technika. Díky kvalitě prováděných prací, růstu a širokému spektru práce, začala firma získávat významnější zakázky. Velkou ctí nám je skutečnost, že máme za sebou řadu úspěšně provedených zakázek pro naše zákazníky ať už pro magistráty, městské a obecní úřady, bytová družstva či společenství vlastníků, kde obvykle je přísný stavební dozor, složitá cesta k výhře zakázky, velké penále, krátký termín a při sebemenším selhání rovněž i velká ostuda ... Takže je mi ctí, že máme tu možnost pro tyto instituce pracovat. Tím netvrdím, že pro soukromé osoby, tedy naše spoluobčany rádi nepracujeme. Naopak. Radostná a veselá byla spolupráce s paní herečkou Helenou Růžičkovou, kde jsme na její chalupě ve Slatině rekonstruovali dům a stavěli garáž, nebo rád vzpomínám na fotbalistu Petra Vlčka u kterého jsme pracovali na jeho domě v Plzni viz. naše podrubrika - zajímavosti.

K udržení vysoké kvality práce a množství spokojených zákazníků, se nyní firma snaží vlastnit a pernou prací udržet certifikát kvality ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001. Pracovníci firmy jsou pravidelně :vysíláni na školící kurzy a semináře, jak montážníci, projektanti, tak management, který shání a zajišťuje realizaci zakázek.

V součastné době firma provádí tyto práce vlastním vybavením a vlastními lidmi: kompletní stavební činnost, výstavbu inženýrských sítí, vodohospodářské stavby, pozemní stavby, kompletní zemní a výkopové práce, projektovou činnost, revize vyhrazených zařízení, stavební dozor.

Firma disponuje v současné době touto technikou: 2ks pick-up Opel Combo a 1x Ford Courier, 1x Škoda Fabia Combi, 1x Škoda Roomster, 1x Škoda Felicie Pick-Up, 1x Ford Fiesta, 1x Seat Leon, 1x Seat Altea, nákladní automobil DAEWOO Avia D90, nákladní automobil Avia 31NJK, 1x minibagr CAT 302,5, minibagr JCB 803, traktorbagr CAT 486, 2x nákladní vleky, Haki lešení, trubkové lešení, bednění, stropní vzpěry, 3x vibrační pěch a deska Wacker, kompletně vybavená montážní auta + stavební buňky + dílnu a sklad.

Dále pak : čistící zařízení Rotthenberger tzv. krtek na monitoring potrubí a jeho následné čištění. Veškeré ruční elektrické nářadí krom několika vyjímek jsme pořídili od kvalitní firmy Hilti včetně doplňkových příslušenství např. nivelační přístroje, ruční laserová měřidla, rotační laserová měřidla apod.

Vlastníme také různé strojnické průkazy : např. rypadla, vibrační pěchy, vibrační válce, motorové pily, elektrocentrály, lešenářské průkazy, jeřábnické průkazy, školení na různé materiály, které běžně používáme. Naši zaměstnanci jsou běžně proškolováni z BOZP, PO apod. Vzhledem k tomu, že prakticky každý den dojíždíme za prací, jsou naši řidiči držiteli profesních průkazů.

Provozovna firmy je ve vlastním objektu na adrese U Velkého rybníka 35, Plzeň. V objektu je vedení společnosti, dílny, garáže, sociální zařízení, skladovací prostory a parkovací místa pro vozový park.

Pobočka firmy je na adrese Strojírenská 260, Praha 5 . Tuto pobočku jsme zřídili pro naše vážené zákazníky z Prahy a Středočeského kraje kde od roku 2003 provádíme stavební práce - abychom byli tzv. zákazníkům blíže a naši zaměstnanci rychleji na prováděné stavbě.

V současné době expandujeme do sousedních krajů, kde jsme v loňském a předloňském roce prováděli řadu zakázek, tudíž připravujeme pro naše vážené zákazníky pobočku v karlovarském a jihočeském kraji. Přesné adresy zveřejníme již velmi brzy!

PP - Servis Plzeň s.r.o.

Děkuji upřímně za Váš čas strávený u čtení informací o naší firmě a těším se na možnou spolupráci s Vámi. Petr Procházka - jednatel.

Přiložený soubor

Potvrzeni_o_bezdluznosti_bankovni_reference_potvrzeni_bezproblemove_spoluprace.pdf

Fotogalerie